Grasz Cup 2021. Halowy turniej piłki nożnej w Ustce- rocznik 2009 i młodsi [ZDJĘCIA]

Redakacja
Klub Sportowy "Grasz" Dwumiasto
Udostępnij:
W sobotę, 27 listopada w hali Liceum Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, Klub Sportowy "GRASZ" Dwumiasto zorganizował swój pierwszy halowy turniej piłki nożnej "GRASZ CUP 2021".

Do zmagań sportowych zaproszono 8 zespołów z powiatu słupskiego, czyli łącznie 80. zawodników i 10. trenerów. Dzięki współpracy z Starostwem Powiatowym w Słupsku żaden z zaproszonych gości nie musiał uiszczać wpisowego. W realizację projektu zaangażowali byli też rodzice zawodników, którzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

Po zaciętej rywalizacji 1 miejsce w turnieju wywalczył zespół Dębnickich Orłów z Dębnicy Kaszubskiej.

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

• I miejsce Klub Sportowy „Dębnickie Orły”
  • II miejsce Gryf Słupsk
  • III miejsce Stal Jezierzyce
  • IV miejsce KS "GRASZ" Dwumiasto I
  • V miejsce KS "GRASZ" Dwumiasto II
  • VI miejsce MKS Jantar Ustka
  • VII miejsce GKS Wybrzeże Objazda
  • VIII miejsce Echo Biesowice (wobec niestawiennictwa-walkowerem)

Brawa dla wszystkich za sportową postawę!!! Każdy z zawodników został wyróżniony pamiątkowym medalem, a pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary.

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został wybrany zawodnik KS "GRASZ" Dwumiasto Kacper Kodłubański, a Królem Strzelców zawodnik MKS "Jantar" Ustka Mikołaj Nałęcz, który rozpoczynał swoją piłkarską przygodę w Naszym Klubie. Z kolei Najlepszym Bramkarzem został Bartosz Lewandowski z Dębnickich Orłów, który przez cały turniej zachował czyste konto.

Australian Open nie dla Djokovicia, jakie szanse mają Polacy?