IV liga. Orlęta Reda - Jantar Ustka 1:0

Łukasz Wójcik
W Redzie mimo walki i zaangażowania graczom z Ustki nie udało się zdobyć choćby punktu.
Niemoc dotknęła graczy Jantara Ustka. Po raz kolejny podopieczni Edmunda Raniszewskiego przegrali 0:1. Tym razem szczęście było blisko. Do remisu w Redzie zabrakło niespełna 10 minut.

Przez niemal całe spotkanie przewagę mieli gospodarze. Gracze Jantara skutecznie jednak bronili dostępu do własnej bramki, neutralizując ataki miejscowych z dala od własnego pola karnego.
Niestety mimo wysiłku gospodarze dopięli swego tuż przed końcem spotkania. Gracze z kurortu nie mając nic do stracenia zerwali się wówczas do ataków. Byli nawet bliscy wyrównania, ale w 83 minucie dogodnej sytuacji nie wykorzystał Michał Haftkowski.

Orlęta - Jantar 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Królik (81).
Jantar: Cichecki, Opuchlik, Mikołajczyk (23. Haftkowski), Budniak, Winiarski, Mondzrejewski (72. Maniszewski), Grzelak, Piszko, Iwański, Kujawa (65. Oczujda), Tomas.
Żółte kartki dla Jantara: Winiarski, Mondrzejewski, Kujawa.