Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W minioną sobotę (10 października) w Ustce rozegrano mecz...

Jantar Ustka vs Gedania Gdańsk 4:1. Mecz juniorów Ligi Wojewódzkiej C2

W minioną sobotę (10 października) w Ustce rozegrano mecz juniorów Ligi Wojewódzkiej C2. Zmierzyły się ze sobą drużyny Jantar Ustka i Gedania Gdańsk. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ustczan 4:1. Bramki dla Jantara strzelili: Beruda (7 minuta), Szreder (22 i 66minuta), Rykowski (62 minuta). Zobacz relację!

Dzięki tej marynacie mięso nie będzie suche. Zrobisz ją w 5 minut!

Te lody mogą ci zaszkodzić! Zawierają odłamki metalu. Znikają z zamrażarek w sklepach

Nowoczesny i przyjazny dla pacjentów. Taki ma być ten szpital dla dzieci na Pomorzu