Pure Beauty box, czyli wspaniały prezent dla ciebie… co miesiąc!

Materiał informacyjny PURE BEAUTY
Rynek kosmetyczny obfituje w coraz to nowsze marki i produkty, dlatego też trudno jest być na bieżąco z nowościami, a tym bardziej wypróbować ich działanie przed zakupem. Z pomocą przychodzi PURE BEAUTY – box z kosmetykami dla Ciebie, którego celem jest przedstawienie konsumentkom najciekawszych produktów z rynku, a także wszelkich nowości kosmetycznych do przetestowania w domowym zaciszu.

Czym jest PURE BEAUTY box?

PURE BEAUTY box to zamknięty w pięknym opakowaniu zestaw co najmniej 6 kosmetyków z dostawą do domu lub paczkomatu – wybór opcji należy do Ciebie. Każda z edycji ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną oprawę graficzną oraz motyw przewodni, który jest także kluczem doboru produktów. Boxy możesz zamówić w subskrypcji miesięcznej, w pakietach trzy i sześciomiesięcznych lub jednorazowo. Każdy z boxów nie tylko wygląda niesamowicie, ale także zawiera same perełki z rynku kosmetycznego. Każda klientka kupująca box wypełnia ankietę potrzeb, która ma na celu perfekcyjne dostosowanie zawartości boxa do jej oczekiwań i potrzeb w kolejnych edycjach.

Zapraszamy na Narodziny Piękna

Edycja listopadowa nosi nazwę Narodziny Piękna i symbolicznie nawiązuje do wprowadzenia produktu na rynek, ale też jest obietnicą, że PURE BEAUTY box będzie jedynym w swoim rodzaju, pięknym i eleganckim prezentem dla samej siebie. Listopadowe pudełeczko zawiera wspaniałe kosmetyki pielęgnacyjne od marek Mediheal, Orientana, Bandi, MELLI care, a także Vita Liberata, BeeYes, Kilian, L’Occitane, Biolage, Uriage. Wartość produktów w boxie kilkukrotnie przekracza jego cenę – w edycji listopadowej jest to minimalnie 340 pln.

Do pierwszych zamówień dodatkowo są dodawane pomadki od Equilibra lub produkty travel size od Soul Tree. Zamówienia są obsługiwane przez stronę www.purebeauty.pl.

Porady Eksperckie

PURE BEAUTY to nie tylko box, ale także magazyn online pełniący funkcję edukacyjną zapewniający dostęp do aktualnych, ciekawych materiałów eksperckich oraz możliwość dzielenia się opinią z innymi entuzjastkami kosmetyków. PURE BEAUTY pragnie stworzyć zaangażowaną społeczność, której poza możliwością przetestowania kosmetyków oferuje porady, konkursy oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach tworzonych przy współpracy z markami partnerskimi.

Na dalszym etapie rozwoju firmy na stronie PURE BEAUTY powstanie baza składników kosmetycznych zintegrowana z poszczególnymi produktami z boxów oraz porównywarka produktów kosmetycznych ze wszystkich edycji PURE BEAUTY pod kątem dopasowania do profilu konsumentki, jej potrzeb, ocen użytkowników oraz ich opinii, zastosowania, a także składu produktu.

Działania wspierające kobiety

PURE BEAUTY chce być blisko kobiet, aktywnie wpierać kampanie i akcje skierowane do naszych konsumentek. Dodatkowo ze sprzedaży każdego boxa firma będzie przeznaczała część zysków na fundacje wspierające kobiety w problemach życiowych i zdrowotnych.

Zainteresowana? Dowiedz się więcej i wejdź na www.purebeauty.pl

Koszt PURE BEAUTY boxa:

79 pln + 10 pln wysyłka – elastyczna miesięczna subskrypcja, możesz zrezygnować w każdej chwili

255 pln – subskrypcja na trzy miesiące, czyli otrzymujesz 3 boxy w poszczególnych miesiącach płatna z góry

438 pln - subskrypcja na sześć miesięcy, w tej cenie dostajesz 6 boxów w poszczególnych miesiącach, płatna z góry

89 pln + 10 pln wysyłka – jednorazowy zakup boxa po ujawnieniu zawartości.

Pure Beauty box, czyli wspaniały prezent dla ciebie… co miesiąc!

Materiał oryginalny: Pure Beauty box, czyli wspaniały prezent dla ciebie… co miesiąc! - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie