Sport Ustka

.

Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Sport Ustka" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

Piłka nożna

CLJ U-18. Seria meczów Arki bez porażki przerwana [zdjęcia] Centralna Liga Juniorów U-18. Seria meczów Arki Gdynia bez porażki przerwana. Żółto-niebiescy popełnili zbyt dużo błędów [zdjęcia]

Żółto-niebiescy przegrali u siebie ważny mecz z UKS SMS Łódź 1:3, choć prowadzili po pierwszej połowie, w spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów U-18. W trzech poprzednich meczach Arka odniosła dwa zwycięstwa, zanotowała jeden remis i chciała kontynuować tę dobrą serię. Do Gdyni przyjechał SMS Łódź,...

Zobacz wszystkie z kategorii: Sport