Piotr Kulpiński z Ustki złotym medalistą Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski

Marcin Wójcik
Piotr Kulpiński (pierwszy z lewej), złoty medalista z Ustki.
Piotr Kulpiński (pierwszy z lewej), złoty medalista z Ustki. Łukasz Capar
Piotr Kulpiński z Ustki zdobył złoty medal na Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Młodzików w Słupsku.

Złoty medal na Mistrzostwach Polski
Piotr Kulpiński z Ustki został złotym medalistą Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Młodzików w rzucie oszczepem. Osiągnął wynik 51,36 m. Zawody odbyły się w Słupsku, 26 i 27 września. Trenerem młodego oszczepnika jest Henryk Michalski.

- Mamy trudny rok z wirusem, nie planowałem żadnych medali. Sukces Piotra jest dla mnie miłą niespodzianką. Szczególnie, że zawodnik wygrał Mistrzostwa, mimo problemów z prawą stopą

– komentuje trener.
Podczas Mistrzostw w Słupsku dobre pozycje zajęli także usteccy biegacze, trenujący na co dzień pod okiem Lucyny Kuklińskiej – Nurkowskiej: